Orlicy trenera Oskara w akcji!

W sobotnie południe odbył się sparing wewnętrzny między drużynami z rocznika 2007 i 2008. Drużyna z rocznika 2007 wygrała to spotkanie kilkoma bramkami.

„Celem, którym założyliśmy sobie na ten mecz była gra piłką i szukanie odpowiedniej formacji na zbliżający się turniej. Jestem zadowolony ponieważ udało się nam znaleźć odpowiednie ustawienie w którym chłopcy dobrze rozgrywali piłkę. Chciałbym podziękować trenerowi Szewczykowi za możliwość rozegrania tego sparingu.” Podsumował trener drużyny Orlików Oskar Sikora.

Weekend był bardzo aktywny dla drużyny Orlików prowadzonych przez trenera Oskara Sikorę. Po sobotnim sparingu wewnętrznym między drużynami z roczników 2007 i 2008 rocznik 2006, który w sobotę pauzował udał się do Olsztyna na mecz z tamtejszym Sokołem. Mecz z drużyną z rocznika 2005 zakończył się remisem 5-5. Bramki dla Sportowej zdobywali : 3x Despet, 1x Bruzda, 1x Golański.

„Podsumowując, z gry chłopaków jestem zadowolony i bardzo dziękuję im za włożony wysiłek, ponieważ graliśmy cały mecz bez zmian i brakło nam na to spotkanie nominalnego bramkarza. Choroba wykluczyła z gry połowę składu i musieliśmy sobie radzić w mało komfortowej sytuacji. Drużyna z Olsztyna miała przygotowane na ten mecz trzy składy.” – krótko o sparingu trener Sikora.