Orliki z trenerem Oskarem Sikorą zagrali w sobotę w Rędzinach.
W Turnieju o Puchar Wójta Gminy Rędziny organizowanym przez LKS Lotnik Kościelec zajmujemy 5 miejsce. Był to turniej organizowany dla rocznika 2007.
„Podsumowując cały turniej chciałbym podziękować chłopakom za włożony wysiłek. Ogólnie mówiąc jestem zadowolony mimo słabszych wyników chłopcy w każdym meczu przeważali, stwarzali sobie sytuacje w których jednak brakowało skuteczności. W kluczowym meczu decydującym o medalach przegraliśmy z Lotnikiem Kościelec 0-2 i to był jedyny mecz, który nam nie wyszedł. Zabrakło koncentracji i walki w tym meczu. Bardzo podobała mi się dyspozycja naszego bramkarza Mikołaja Sojdy, która ratował nas wielokrotnie w sytuacjach, gdzie teoretycznie przeciwnik powinien zdobyć bramkę. Za nami kolejny turniej, kolejne emocje, wracamy do pracy i dalej podnosimy swoje umiejętności” – powiedział trener Oskar Sikora.