Pierwszy sparing drużyny orlików i pierwsze zwycięstwo
Drużyna prowadzona przez trenera Oskara Sikorę wygrała 7- 6 z drużyną AJD Stradom Cz-wa. Bramki dla naszego zespołu strzelali głownie zawodnicy z rocznika 2007 - trzykrotnie trafił Patryk Esmund, dwukrotnie Kuba Sikora i jedno trafienie zaliczył Krzysiu Gzieło. Wszyscy wyżej wymienieni są zawodnikami z rocznika 07. Strzelcem siódmej bramki był Bartek Bruzda. W dzisiejszym spotkaniu chłopcy pokazali się z dobrej strony, zostawili na boisku dużo serca. Walczyli o każda piłkę Większość bramek, które straciliśmy to błędy bramkarskie. Niestety graliśmy bez bramkarza i chłopcy musieli zmieniać się co jakiś czas. Na co dzień żaden z nich nie trenuje na pozycji bramkarza. Chwała im za to, że chcieli bronić i starali się to robić jak najlepiej. Pierwszy mecz ligowy rozegramy 14 kwietnia o 17:00 z zespołem Naprzód Ostrowy.