Spotkanie z KS ZŁOTY POTOK

Daleki wyjazd do Lgoczanki zakończył się porażką...

Do meczu z drużyną ze Złotego Potoku przystąpiliśmy w niepełnym składzie. Zabrakło kilku kluczowych graczy, co nie oznacza, że byliśmy słabsi. Boisko w Lgoczance pozostawiało wiele do życzenia..(dziury, brak trawy). Chłopcy nie mogli rozgrywać piłki (boisko się do tego nie nadawało!). Dlatego poziom spotkania nie był zadowalający. Przez cały mecz przeważaliśmy, a drużyna gospodarzy rzadko przechodziła na naszą połowę -szczególnie w drugiej połowie. Jednak nie potrafiliśmy udokumentować tego zdobyciem bramki. W sytuacjach 100% świetnie na bramce spisywał się bramkarz gospodarzy i powstrzymywał nasze ataki, po części można zaznaczyć, że to mystrzelaliśmy w niego ułatwiając mu zadanie.

W tym przypadku można po raz kolejny powiedzieć, że,,taka jest piłka", a niewykorzystane sytuacje się mszczą..