Częstochowa Football CUP dla roczników 2008 oraz 2009/2010 za nami !

Za nami kolejna edycja zawodów piłki nożnej dla dzieci i młodzieży Częstochowa Football CUP, które zostały rozegrane w dniach 2 i 3 kwietnia w Hali Sportowej Częstochowa kończąc sezon na zamkniętych obiektach.
W sobotę rywalizowali zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2008 natomiast w niedzielę ich młodsi koledzy urodzeni w latach 2009/2010 oraz 2011.

Każdego dnia do rywalizacji przystąpiło po dziesięć zespołów z Częstochowy i okolic. Zespoły podzieliliśmy na dwie pięcio drużynowe grupy, gdzie zastosowaliśmy system gry każdy z każdym. Po rozegraniuI fazy nastąpiła zamiana kilku drużyn w grupach i ponownie zagraliśmy systemem zastosowanym w I fazie. Dzięki temu młodzi sportowcy rozegrali łącznie 8 spotkań – każda drużyna.

Warto wspomnieć, że turniej został wsparty finansowo przez Panią Magdalenę Łyko właścicielkę formy IDEAHOUSE, która równocześnie w tych dniach organizowała Targi Meblowe. Serdecznie dziękujemy za pomoc i mamy nadzieję, że w przyszłości uda się ponownie wspólnie zadziałać na rzecz sportu
i młodych adeptów piłki nożnej.

Wszystkim uczestnikom również serdecznie dziękujemy za udziałi życzymy udanej rundy wiosennej ! Ze Sportowym Pozdrowieniem, zespół Sportowej Częstochowy.
Tradycyjnie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy „złoty” medal a drużyny puchar do kolekcji klubowej.

Poniżej zestawienie drużyn biorących udział w naszych zawodach.
2 kwietnia – rocznik 2008
Sportowa Częstochowa II