Kolejne zmagania ligowe Orlików!

W dniu 08.04.2016 drużyna trenera Piotrka zmierzy się z drużyną Ajaksu Częstochowa w ramach 2 kolejki Ligi Orlików. Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 17.00 na boisku przy ul. Starzyńskiego 10. W pierwszej kolejce drużyna Ajaksu wygrała pewnie na własnym boisku z drużyną APNu Częstochowa 7-0. Natomiast drużyna Sportowej Częstochowy po trudnym początku spotkania z drużyną LKS Kamienica Polska w którym przegrywaliśmy już 1-5, wygrała 10-6. Kadra naszej drużyny przed ligowym spotkaniem jest osłabiona z powodu chorób i kontuzji (Jakub Golański - kontuzja, Olgierd Zybert - kontuzja, Jakub Seifryd - choroba, Marcel Joński - choroba). Mimo osłabień kadrowych, nastawienie w drużynie jest bojowe!

Kadra na mecz:
1. Michał Szymczyk
2. Maciej Tasarz
3. Marcel Pruban
4. Jakub Despet
5. Bartłomiej Kozera
6. Bartosz Motyka
7. Miłosz Cygan
8. Jakub Staszczyk
9. Bartłomiej Bruzda
10. Filip Dzikowski
11. Kacper Całus
12. Adrian Bąk

Trzymamy kciuki za naszych chłopaków i życzymy powodzenia!

Wszystkich sympatyków naszej drużyny zapraszamy na mecz!