Młodzicy – pracowity weekend !

W miniony piątek drużyna piłkarska rocznika 2004/2005 Stowarzyszenia Sportowa Częstochowa odbyła sparing z zaprzyjaźnioną drużyną KS Stradom Częstochowa. Po emocjonującym pojedynku zwycięstwo odnieśli młodzi piłkarze ze Sportowej. Sparing zakończył się wynikiem 12:2.

W niedzielę natomiast drużyna prowadzona przez trenera Arka Cygana uczestniczyła w turnieju piłki nożnej organizowanym przez zespół Orlik Blachownia. Po ogromnych emocjach, zaciętych pojedynkach uplasowaliśmy się na 7 z 10 miejsc. Nie brakowało łez (prawdziwych) związanych ze sportową złością, ale po rozmowie w szatni, drużyna ma nowe cele, które będzie konsekwentnie starała się osiągać.

„Zebraliśmy kolejne doświadczenie. Mimo, że chłopcy liczyli na lepsze miejsce to humory dopisywały do samego końca, a to też jest bardzo ważne. Tworzy się prawdziwa drużyna a ja jako trener jestem dumny z moich podopiecznych” – powiedział po zawodach trener Arek Cygan.

Pamiątkowa fotka z Panią burmistrz Sylwią Szymańską