Orliki czeka wyjazd do Konopisk!

Po przerwie spowodowanej pauzą w 4 kolejce ligowej, drużyna Orlików prowadzona przez trenera Piotrka wraca na ligowe boiska i czeka ją trudny wyjazd na mecz do Konopisk, żeby zmierzyć się z tamtejszym Orłem. Będzie to spotkanie rozgrywane w ramach 5 kolejki. Drużyna z Konopisk ma na swoim koncie trzy rozegrane mecze w których to dwa razy musiała uznać wyższość przeciwników (5:8 z Kamienicą Polską i 1:11 z Ajaksem Częstochowa) i jedno zwycięstwo (w ostatniej kolejce pokonała na wyjeździe APN Częstochowa 4-10). Stosunek bramek to 16-23. Przypomnijmy, że nasza drużyna po 4 rozegranych kolejkach przewodzi w tabeli po 3 wygranych z rzędu (10-6 z Kamienicą Polską, 3-2 z Ajaksem Częstochowa, 8-0 z APNem). Stosunek bramek to 21:8. W tygodniu poprzedzającym ligowe spotkanie z Orłem Konopiska trener Piotrek miał bardzo słabą frekwencję na treningach, która była spowodowana licznymi chorobami i kontuzjami w zespole. W dzisiejszym spotkaniu zabraknie na pewno Adriana Bąka, Jakuba Golańskiego, Kacpra Całusa, którzy są kontuzjowani. A także Marcela Jońskiego, Olgierda Zyberta, Jakuba Seifryda, Miłosza Cygana, Jakuba Staszczyka którzy są chorzy, jak i również Maćka Tasarza (szkoła).

Kadra na mecz: Szymczyk Michał, Kozera Bartłomiej, Motyka Bartosz, Dzikowski Filip, Bruzda Bartłomiej, Despet Jakub, Pruban Marcel, Wypych Mateusz.

Spotkanie rozpocznie się dziś czyli 29.04.2016 punktualnie o godzinie 17:00 w Konopiskach na boisku przy zalewie "Pająk"!

Naszym Orlikom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!