Młodzicy wygrywają sparing !

Podopieczni trenera Adriana Cybulskiego zmierzyli się z drużyną KS Stradom Częstochowa. Mecz rozpoczął się o godzinie 17:00. W kadrze trenera Adriana znalazło się 15 zawodników.

Początek spotkania to mnóstwo zmarnowanych szans gospodarzy i skuteczna gra gości. Po 10min spotkania goście prowadzili już 0:2, a ,,Sportowa" nadal nie mogła pokonać świetnie spisującego się bramkarza ,,Stradomia". W 20min świetne podanie wykorzystał Klaudiusz Krepa i ,,przerzucił" bramkarza przyjezdnych zdobywając bramkę kontaktową. Jednak długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź drużyny gości 24min i 1:3. W 31min do bramki ,,Stradomia" trafił Bartosz Kubat i było już 2:3.

Coraz lepsza gra podopiecznych trenera Cybulskiego musiała w końcu zaowocować. W ciągu 5min ,,Sportowa Częstochowa" zdobyła 5 bramek! (Filip Maniewski, Adam Charaziak, Bartosz Zielonka, Kamil Krawczyk 2x) i było już 7:3. Kolejne bramki dla ,,Sportowej" zdobywali: Oskar Wewiór, Filip Maniewski, Adam Charaziak.

​Jestem zadowolony z dzisiejszej gry moich podopiecznych. Cieszy mnie bardzo ich zaangażowanie w grę (nie ukrywam,że tego nam brakowało). Chłopcy potrafią na boisku stworzyć jeden wielki monolit i przez cały mecz sobie podpowiadać. To bardzo ważne, bo jak dobrze wiemy ,,piłka nożna" to sport drużynowy. Mamy duży potencjał i musimy go jak najlepiej wykorzystać.Ostatnio bardzo ciężko pracujemy na treningach, wierze, że to przyniesie oczekiwane rezultaty.

,,Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!" -tymi słowami swoją wypowiedz zakończył trener grupy ,,młodzik"- Adrian Cybulski

Kadra: Tomasz Gucik, Jakub Gebel, Filip Maniewski, Konrad Kasztelan, Maciej Tatarowicz, Oskar Wewiór, Igor Cygan, Kamil Krawczyk, Klaudiusz Krepa, Michał Zieliński, Bartosz Zielonka, Adam Charaziak, Maksymilian Mączka, Maciej Turski, Bartosz Kubat

Kolejny sprawdzian przed naszymi zawodnikami już 28.04.2016r. ( Gol Częstochowa )

Powiązana galeria: